انجمن Mail Experts
+1 رای
116 بازدید

میخواستم بدونم امکان به اشتراک گذاری آنلاین calendar آیس وارپ از طریق پنل وب وجود دارد یا خیر؟

خروجی که از تقویم گرفته میشه و جای دیگه import  میشه قابل  sync شدن نیست.

در ایمیل سرور آیس وارپ توسط (230 امتیاز)   | 116 بازدید

2 جواب

0 رای

سلام،

منظور شما از اشتراک‌گذاری آنلاین چی هست؟ در صورتیکه منظور شما ارائه زمان‌های آزاد هر شخص برای ست کردن جلسه در ایمیل سرورهای دیگه باشه، آیس‌وارپ بصورت استاندارد free/busy URL داره که هر شخص با کلیک کردن بر روی عکس خودش در منوی آیس‌وارپ و مراجعه به سربرگ دوم میتونه اون رو کپی کنه و در اختیار بقیه بذاره. ضمنا در صورتیکه شخص کانتکت خودش رو برای شخص دیگه‌ای در هر ایمیل سرور ارسال کنه، این لینک به همراه اون ارسال میشه.

اگر منظور شما به اشتراک گذاری تقویم در داخل خود سرور بین کاربران مختلف هست که شخص میتونه با کلیک راست کردن بر روی تقویم خودش و انتخاب گزینه اشتراک‌گذاری و دسترسی‌ها، اون رو با هر شخصی به اشتراک بگذاره.

خروجی گرفتن از تقویم و import کردنش فقط چیزی رو که تا الان ست شده انتقال میده و ارتباطی بین تقویم‌ها ایجاد نمیکنه.

راه حل دیگه‌ای هم در آیس‌وارپ وجود داره برای اینکه شخص تقویم شخصی خودش رو به اشتراک نذاره و اون ایجاد تقویم‌های مشترک بین چند نفر از طریق گروه‌ها هست. اینجوری هر شخص تقویم خصوصی خودش رو داره و یک تقویم مشترک هم بین اعضای مختلف گروه وجود خواهد داشت.

توسط (11.7k امتیاز)  
با سلام و خسته نباشید
منظور از به اشتراک گذاری آنلاین ، share کردن جلسات و قرارملاقات های ایجاد شده در calendar icewarp  با دیگر calendar های ویندوزی یا تلفن همراه است.
0 رای

منم نیاز دارم بهش.

اینکه بشه کاری کرد که هر چیزی تو calendar ایمیل سرور icewarp تنظیم میکنی روی گوشی موبایلت نوتیفیکیشن بیاد که مثلا فلان قرار ملاقات یا جلسه در تاریخ فلان تنظیم شده.

آیا icewarp راهکاری واسه این دیده ؟

توسط (370 امتیاز)  
به سایت mail experts خوش آمدید. در این سایت می‌توانید کلیه سوالات خود را در ارتباط با ایمیل مطرح نمایید تا توسط سایر کاربران پاسخ داده شود.
71 سوال
73 پاسخ
44 نظر
33 کاربر