انجمن Mail Experts
0 رای
80 بازدید

با سلام

یک دامنه داریم که روی ان دامنه اکتیو سینک فعال است اما برای یوزرها غیرفعال است،سوال اول چرا روی دامنه اکتیو سینک را فعال می کنیم؟خوب میشود روی دامنه فعال نباشد برای هر یوزر که میخواهیم فعال کنیم؟

سوال دوم با توجه به اینکه نمیخواهیم هیچ کس بجز یه گروه خاص اکتیو سینک فعال داشته باشند، گروه هایی هستند که الان اکتیو سینکشون فعال است اونا رو غیرفعال کنیم؟و اینکه من میخواهم گروهی درست کنم که برای تمام اعضای آن ، اکتیو سینک فعال باشد.باید POLICY راروی گروه تنظیم کنم  واکتیو سینک را برای گروه فعال کنم؟

سوال سوم :اگر یکی از اعضای گروه اکتیو سینک ،عضو یک گروهی دیگر هم باشد که در آن گروه اکتیو سینک فعال نیست برای فرد اکتیو سینک فعال میشود یا نه؟

در ایمیل سرور آیس وارپ توسط (1k امتیاز)   | 80 بازدید

1 جواب

0 رای
Best answer

سلام،

۱-فعال کردن هر کدام از سرویس‌ها بر روی دامنه به کاربران آن دامنه اجازه استفاده از اون سرویس رو میده (قابلیت‌های مجاز بر روی دامنه رو تعریف میکنه) اگر قابلیتی بر روی دامنه فعال نباشه، کاربران اون دامنه نمیتونن از این قابلیت استفاده کنن.

 

۲-برای اینکه فقط یک گروه خاص اکتیوسینک داشته باشه برای اون گروه فعال کنین و در گروه‌های دیگه تغییری ندین (اگر قبلا فعال کردین، غیرفعال کنین) خاصیت گروه به اینصورت هست که فقط موارد تغییر کرده بر روی کاربران اعمال میشه. بقیه موارد تغییری نمیکنه.

۳-کلیه گزینه‌های تغییر داده شده بر روی کاربران گروه اعمال میشن. پس اگر کاربری عضو گروهی باشه که توی اون اکتیوسینک فعال شده باشه و عضو گروه دیگری باشه که گزینه اکتیوسینک اون تغییری داده نشده باشه، اکتیوسینک برای اون کاربر فعال میشه.

توسط (11.7k امتیاز)  
انتخاب شده توسط
به سایت mail experts خوش آمدید. در این سایت می‌توانید کلیه سوالات خود را در ارتباط با ایمیل مطرح نمایید تا توسط سایر کاربران پاسخ داده شود.
71 سوال
73 پاسخ
44 نظر
33 کاربر